| Nahman a întrebat:

de curand m-am gândit sa mi cumpar niste colanti jordan si un maieu(maiou) tot de la jordan si nu stiu cand sunt cele mai bune reduceri luna asta, daca stie cineva un site cu reduceri bune sau cea mai buna perioada din luna asta(decembrie) pentru reduceri si cumparaturi sa raspunda, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| richasian a răspuns:

Bună!
vrei ca site ul să fie din Romania?
Daca nu e neapărat din Romania, îți recomand m&m direct, e foarte bun și au reduceri zilnic, site ul este din uk