| Cristi0192837465 a întrebat:

Salut TPU! Deja ma pensez de un an si vreau sa stiu cum as putea scapa definitiv de parul dintre sprancene.
P.S. sunt baiat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vei scăpa niciodata.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa scapi de parul din sprancene, sau de pe corp ori cap, fiindca parul creste hormonal toata viata ta, pana la baranete cand va incetinii cresterea dar nu se va opri niciodata.

Fiind baiat poti sa te pensezi sau poti sa ignori sprancenele, ca nu-s asa de importante la un baiat, daca-s stufoase sau nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți scăpa definitiv.

| ReddY25 a răspuns:

Nu se poate