| Adyy5 a întrebat:

E ciudat sa mergi la liceu cu pantofi in genul lolita? Spre ex. astia:

https://m.lolitashow.com/......65060.html

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După părerea mea, aceşt timp de pantofi sunt mai potriviţi seara când mergi într-un club sau la o discotecă. Sunt prea opulenţi pentru a fi purtaţi dimineaţa, la şcoală.

| Michaeel a răspuns:

Pantofii sunt foarte frumoși. Dacă te-aș vedea pe strada încălțat cu ei m-aș oprii sa ma uit la ei. Nu sunt de loc ciudați, as purta și eu dacă as putea. Nu e ciudat, dacă ți-e îți plac și te simți comod în ei nu trebuie sa îți pese ce cred alți happy

| Michaeel a răspuns (pentru Michaeel):

Sa reformulez ca răspunsul meu suna ciudat laughing îmi plac pantofii și nu are nimic sa mergi încălțata asa la liceu, Altele merg cu ditamai platformele și cu fuste pana la fund. Îmbrăcate cu ce vrei ca pana la urma e corpul tău și dacă tie îți place asta e cel mai important, da dracu părerile altora ca e viata ta, nu a lor.

| Adyy5 explică:

Daca aia ti se par de club e clarlaughing

| Werrich a răspuns (pentru Adyy5):

Daca tot vine iarna eu iti recomand ghetutele acestea:
https://www.aliexpress.com/item/33004671569.html

| SweetbutPsychoGirl a răspuns:

Pentru mine is prea bestiali...