| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

firma NewYorker se afla in Afi Palace Cotroceni? Daca da unde pe la ce etaj in ce parte chesti din astea...mersi anticipat dau funda; x

2 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

Se gaseste in afi palace, eu acolo ma duc prima data happy.
E la parter. Uite cum il gasesti:
-daca vii dinspre tramvaiele 8, 25, cum intri o iei spre dreapta pe langa o patiserie(paul daca nu ma insel), si ajungi la real in capat. Faci dreapta spre ultimul culoar, si e imdiat dupa colt :X.
-daca vii dinspre metrou(politehnica), mergi tot inainte pe langa sephora si e la capatul culoarului(te apropii tot de real).

Sper ca te-am ajutat!

| Speedo a răspuns:

Sper sa nu confund. Pe intrarea din dreapta cum stai cu fata la Afi, mergi inainte pe culoar si pe la jumatate pe partea stanga.