| azd a întrebat:

Folosesc placa ( sunt baiat ) si mi s-a uscat parul... ce imi recomandati ca sa il hidratez sa numai fie asa de uscat si deteriorat?

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Trebuie sa ai grija cum folosesti placa iti poti arde parul foarte usor.Foloseste balsam special si date cu sprey de protectie termica si ca sa isi mai revina parul foloseste o masca(cumparo de la farmacie)

4 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Folosește balsam și protecție termica de fiecare dată când folosești placa. După ce îți întinzi părul, aplică puțin ulei marocan, de cocos, de argan sau orice fel de ulei de păr la vârfuri.

| FlorinPx a răspuns:

Nu mai folosi placa..Sau folosesteo dar mai rar si de hidratare incearca balsam hidratant cum zice: DreamGirlforyou

| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Bunăăă! Şi eu am folosit de multe ori placa şi sunt fata! Eu am părul lung şi blond şi am păţit acelaşi lucru ca şi tine. Şi pe lângă faptul că s-a uscat, s-a şi ars cum s-ar spune. Eu îţi recomand să îţi tai puţin vârfurile pentru că dacă foloseşti placa bănuiesc că ai părul mare! puppy dog eyes:X. Şi de asemenea un şampon bun, de exemplu Clear pentru bărbaţi de exemplu, adică baieţi! O seară plăcută! Fundăăă? puppy dog eyes

| DreamGirlforyou a răspuns:

Buna...eu cred ca ar trebui sa folosesti un sampun si balsam hidratant. poti folosi gerovital.....sau http://shop.eva.ro/......50-ml.html