| rumi36 a întrebat:

Salut TPU, ieri m-am ars din greseala cu placa de par pe mana si mi-am pus crema de galbenele, acum mi-a ramas urma, o sa raman cu urma pe viata sau o sa dispara cu timpul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Va dispare peste multi ani, acum depinzand cat de grav te-ai ras, ca de-i adanca si pe o suprafata mare, ramane semn pe viata.

Un sfat sanatos: nu mai folosii placa, ca-ti arde parul irecuperabil!

| sierra1 a răspuns:

Dacă derma e afectată in profunzime, rămâne.

Oare este? Tu ne spui

| Iasminaana a răspuns:

Pai acum depinde cat de tare te-ai ars... daca e un pic o să dispară cu timpul...