| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Ieri mi-am comandat niste af1 albi, la inceput am fost multumit, dar acum cand ii vad parca nu ii mai vreau asa de tare.
Ce parere aveti?
Link: https://www.buzzsneakers.com/RON_ro/pantofi-sport/110557 -air-force-1-react

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt frumosi doar ca se vor murdării repede deoarece albul este o culoare pretentioasa, de ce nu i ai luat pe negru? Dar acum de ce nu esti multumit de ei? I ai cumpărat? ti i au adus?

| Andrei73802717159 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt in drum spre livrare, dar cred ca ii cumpar.Multumesc pentru parere!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andrei73802717159):

Multumesc si eu pentru fundă, sa i porti sanatos

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Arată excelent! să-i porți cu eticheta de preț pe dinafară, să se vadă!