| Bewaree a întrebat:

Salut tpu.Ieri mi-am cumparat din deichman o pereche de adidasi nike pe care scrie ca sunt din piele si piele intoarsa made in Tailanda la pretul de 160 ron. Oare sunt chiar originali sau sunt fake?

Răspuns Câştigător
| Dilavia a răspuns:

Ma nike e o firma buna eu am multa incaltaminte nike si e buna si de piele! Ma rog eu zic ca sunt de piele doar scrie pe eticheta

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Sunt originali daca scrie ca sunt fabricati in Tailanda.happy

| mona a răspuns:

Sunt chiar originali

| Bondarel99 a răspuns:

Chiar crezi ca deichman isi permite sa vanda marfa contrafacuta?