| Drami a întrebat:

:)

Imi doresc sa-mi comand o pereche de adidasi de aici:http://www.nikeairmax90romania.com

Problema este ca plata se face doar cu cardul.Sa am incredere? Si care ar fi riscurile/cum pot fi combatute?

Multumesc in avans????

3 răspunsuri:
| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Cere recomandari pe Facebook despre site ul acesta, sa nu iti iei vreo teapa( true instinct, x files etc).
cand comanzi replici sa stii ca, calitatea la pretul acesta este efectiv varza. am comandat si eu niste nike la 129 lei marimea 38. i-am facut cadou verisoarei mele care poarta 40 in general, sunt prost facuti majoritatea. lipiti neglijent etc. intr-un final m-am enervat, am strans bani si mi-am luat originali, nu se compara. 499 lei si acum dupa 2 ani arata ca noi.
daca totusi ti-i doresti intreaba marimea in cm si masoara-ti piciorul.
astapta-te la defecte minore sau majore...
posibil sa iti faca picioarele sa miroase urat
talpa rigida, care doar arata bine si sa iti oboseasca picioarele.

| Drami explică (pentru NoneOfUrBusiness):

Stiu si eu...Crezi ca la 400 lei sunt fake, caci eu la pretul asta imi doream o pereche, de pe acest site.

| NoneOfUrBusiness a răspuns (pentru Drami):

Sincer nu stiu de acest site. cel mai sigur este sa te duci la un magazin. asa ii poti si proba, ii simti si in picior, cum arata pe piciorul tau. ca daca vrei sa ii schimbi va trebui sa platesti tu transportul....cam asa este in majoritatea cazurilor.