| Satan13 a întrebat:

Imi puteti da cateva idei despre cum as putea sa-mi ondulez parul?
P.S.: Fara bigudiuri, va rog!

Cele mai multe idei primesc funda si vot cu folositor si intelligent!

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Dupa ce iti faci baie iti poti impleti parul cat este umedi si sa il lasi peste noapte asa. A doua zi poti sa il desfaci si o sa fie ondulat. Depinde cum il vrei daca vrei ca buclele sa fie mai mari poti faci o singura coada, daca vrei ca buclele sa fie mai mici poti face mai multe codite.

| OnnyMady a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=BLeSKaPaUOA

Asa merge 100% am incercat si eu

| ElizaaaX a răspuns:

Iti poti prinde parul intr-o coada impletita strans(imediat dupa ce se usuca) sau poti (dupa ce faci o coada impletitamai lejera) sa-l prinzi intr-un coc. Sper ca te-am ajutat :*

| candycloudsoflullaby a răspuns:

Cu placa, il poti impleti in mai multe codite sau http://www.youtube.com/watch?v=BLeSKaPaUOA&feature=youtube_gdata_player

| Alina23012000 a răspuns:

Iti faci frumos baita, apoi, il piepteni bine, si il prinzi in coculete mici.
Le poti lega cu ata, daca nu ai destui bureti de prins parul oh go on, lasa-l asa peste noapte, ca sa nu-l deranjezi, pune-ti o caciulita, ca nu mori de cald, si desfal dimineata, sau cand ti se usuca.