| lSchizo a întrebat:

Imi puteti spune cum sa scap de punctele negre dupa nas? big grin
Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| Bambyynaa007 a răspuns:

-Pai iti faci infuzie de ceai de musetelhappy
-Tai o bucata de tifon si iti pui pe degete
-Apoi iti scoti punctele negrehappy
-Si nu uita sa aplici o crema hidratanta dupa.Eu sincer iti recomand traditionala crema Doina sau Nivea..sunt cele mai bunehappy. Funda?:*

4 răspunsuri:

Cand faci baie/dus stii ca se deschid porii dai cu prosopul in zona cu puncte negre presand intr-un fel nu stiu exact dar apesi ca si cum le stori
Sau sa faci inhalatie
se deschid porii foarte bine la inhalatie si tot la fel cu un prosop le scotihappy
Si vei scapa si de cosurile acelea marihappy si uratehappy

| Mariiuca112 a răspuns:

Cu Scrub, de la Nivea.

| sirbuana a răspuns:

Infuzie cu ceai de musetel, sau o crema facata de tine din galbenus de ou si mierewinking

| killer17 a răspuns:

Infuzie cu musetel, apoi folosesti plasturi pentru scos punctele negre (se gasesc in farmacii sub numele extractor de comedoane sau de puncte negre) s-au Montagne Jeunesse Plasturi. Bafta! funda?