| MoroșanuGigi324 a întrebat:

Salut TPU!
În legătură cu grăsime de pe mandibulă la bărbați am văzut pe YouTube un videoclip in care un bărbat arată că dacă faci niste exercitii anume vei avea o mandibulă mai proeminentă.
Videoclip: https://youtu.be/FZ1SqPbyYsA
Întrebăriile mele sunt:
1. Dau rezultate aceste exercit și în cât timp?
2. Odată făcute și având rezultate mai trebuie sa continui pentru a mă menține? Și dacă da cat timp?
3. Rezultatele sunt permanente?
4. Ce trebuie să nu mănânc sau sa nu fac pentru a avea o mandibulă proeminentă?
5. Dacă nu merg aceste exerciții cum aș putea obține o mandibulă proeminentă?

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Fa exercitiile si vezi daca functioneaza sau nu... Fa-le zilnic fara sa ti cont de zile. Ce e mare lucru sa le faci si apoi sa vezi in timp daca iti sunt de folos sau nu?