| anonim_4396 a întrebat:

In prealabil doresc sa-mi cer scuze pentru categoria aleasa!

Doresc sa imi dau jos mustata si putin din barba ( oricum nu prea am dar spun asa ). Ce aparat as putea folosi cat si ce creme pot folosi astfel incat sa nu ramane acele fire de par micute care se vad urat... Doresc sa nu ramana niciun fir de par si placut la atingere, multumesc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Spuma de ras si Gilette cu 3 lame.
Creme dermato pentru piele sensibila sau cele care sunt impotriva iritatiilor.

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Se numeste lama noua + orice crema/spuna de barbierit. Singura problema e ca fata o sa fie fina si placuta la atingere maxim vreo 2-3 zile, dupa va trebui sa repeti procesul. happy