| Sks a întrebat:

intrebare pentru fete, Am 1, 80m 82 kg destul de bine facut, ce tip de haine ar trebui sa port, mai largi in care ma simt eu bine gen jeans, tricou larg, sau mai mulat?

Răspuns Câştigător
| Dydy95 a răspuns:

Pai nu cred ca ar trebui sa te imbraci cu tricouri mulate sincer.Ar trebui sa porti tenisi (nu adidasi, adidasii sunt pentru alergat si alte lucruri, nu mers prin oras sau la scoala ), cum am spus, tricouri mai largi asa in care sa te simti tu bine, in jeansi, dar nu mulati.

5 răspunsuri:
| Dydy95 a răspuns:

Pai ceva care s-ar vede dragut ar fi cam asa : sa porti colanti, hainele care sunt mai stramte in partea de sus si se largesc in jos din ce in ce mai mult (gen bluzele, tricourile baby-doll) dar care sa iti fie pana sub fund, nu mai scurte ca se vede nasol, pulovere largute, dar mulate mai sus, nu pe burta (astea nu sunt baby-doll ), cand iesi afara poti purta trenciuri care iti ajunge sub fund. cam asa poti sa te imbraci, sper sa iti placa... dar te sfatuiesc sa nu porti jeansi sau blugi sau chestii din astea ca scoate soldurile in evidenta (de asta ti-am spus ca e mai bine sa porti colanti ). oricum, incearca sa fii cat mai feminina si sa nu porti adidasi sau chestii din astea si o sa vezi ca o sa arati bine. Bafta si sper sa iti placa :*.

| Sks explică (pentru Dydy95):

laughing is Baiat

| Dydy95 a răspuns (pentru Sks):

Loll scuze n-am stiut, rolling on the floor) Am crezut ca esti fata daca ai spuis "intrebare pentru fete " rolling on the floor). Scuze.

| Sks explică (pentru Dydy95):

Pooi, as fi vrut un sfat de la o fata cum i-ar place ei un baiat de genu sa fie imbracat, dar mersiwinking

| Sks explică (pentru Dydy95):

Si lasa si tu o parere, sa iti dau si o fundita happy

| Dydy95 a răspuns (pentru Sks):

Pai nu cred ca ar trebui sa te imbraci cu tricouri mulate sincer.Ar trebui sa porti tenisi (nu adidasi, adidasii sunt pentru alergat si alte lucruri, nu mers prin oras sau la scoala ), cum am spus, tricouri mai largi asa in care sa te simti tu bine, in jeansi, dar nu mulati.