| fataaceea a întrebat:

Salut TPUhappy intrebarea mea este urmatoarea as vrea sa imi fac o suvita albastra si nu gasesc vopsea albastra ce imi puteti recomanda dar sa fie bun si sa tina mult big grin

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este sa te duci la un salon unde are vopsea albastra
eu am fost si am suvite mov smug

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru wolder):

Cam cat costa sa iti faci suvite mov?

| wolder a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Nu conteaza ce culoare iti faci eu am dat 20 de lei pentru suvite tu poti sa iti faci albastre si eu mai vreau si verde si cred co sa-mi faclaughing

| fataaceea explică (pentru wolder):

Mie mi.ar trebui doar o suvita intelegi si nu cred ca merita dar poate poate o sa incerc.

| wolder a răspuns (pentru fataaceea):

Aaaaa laughing atunci iti poti cumpara o extensie smug dar nu stiu de undelaughing

| naty696 a răspuns:

Vrei neaparat sa fie albastra? De ce nu incerci un aramiu sau un rosu foarte aprins? Sau in cel mai rau caz cumpara-ti un spray colorat pentru par doar ca la prima spalare se duce jos happy