| AnetteBurnier a întrebat:

La cât timp dispar semnele lăsate de coşuri?
Funda.

Răspuns Câştigător
| ZamAndreea a răspuns:

Depinde. Unele semne dispar, altele nu. Spre exemplu semnele lasate de punctele negre nu dispar, cel putin asta stiu eu. Iar la cele albe dispar, mai greu, dar dispar. Totusi exista anumite creme pentru semne, poti intreba la farmacie. Sper ca te-am putut ajuta?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa dai cu gel luat direct de pe planta de aloe vera, pe mine m-a m-ai ajutat.

| aXy99 a răspuns:

In muult timp. Depinde ce acnee ai avut, cat de adanca etc. Mie mi-au ramas semne pe spate si dupa 4 ani de zile de cand nu am mai avut cosuri. Probabil le voi avea pe viata. Intreaba dermatologul ce creme sunt recomandate, te vor ajuta cat de cat. Se mai estompeaza in timp (ani de zile). Vezi totusi partea buna, macar ai scapat de acnee, asta era problema principala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnele dispar, prostia ramane.
Ce conteaza detaliul asta ma rog?

| christine99 a răspuns:

Poti sa le acoperi cu ceva fond de ten, nu-i mare lucru

| AnetteBurnier explică (pentru christine99):

Da, dar nu ma machiez.