|

Salut, TPU. Luna aceasta este ziua nuntii noastre si as dori sa ii cumpar o pereche de pantofi. Am gasit o perechea asta https://stiletto.ro/p/pantofi-dama/eleganti/pantofi-cu-f undita-cu-toc-gros-rosu-120377/ - mie imi plac, par finuti si ea poarta marimea 38, asadar ii vin.

Mie mi se pare ca i se potrivesc insa nu ma pricep foarte bine la ceea ce le plac fetelor. Este o femeie foarte finuta, si mi se pare ca se regaseste in acest model. Totusi, doresc parerea unor femei, mai exact a unor doamne cu gusturi mature (are 30 de ani). Ce parere aveti? Multumesc mult in avans pentru raspunsuri, dau funda!

5 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa mergi cu ea sa-si aleaga pantofii. Femeile sunt dificile in privinta asta. Ti-o spun din proprie experienta.

4 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu se poate deschide linkuul pe care l ai pus, scrie pagina inexistentă deci nu merge.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru CristiDinBucuresti):

Asa este, scuze. :///......su-120377/ incearca acum. :) Si vreau o parere, te rog!

| a răspuns (pentru Mariancosminbordea):

Sunt superbi, o sa i placă cumpăra i fa i o surpriză, ea poartă tocuri?

| a răspuns:

Sunt draguti, dar stii sigur ca poarta genul asta si mai ales pe culoarea asta?
Ca daca e clasica si merge pe pantofi de culoare neagra sau nuante nude nu prea o s-o nimeresti cu pantofi rosii.