| Mariancosminbordea a întrebat:

Salut, TPU. Luna aceasta este ziua nuntii noastre si as dori sa ii cumpar o pereche de pantofi. Am gasit o perechea asta https://stiletto.ro/......su-120377/ - mie imi plac, par finuti si ea poarta marimea 38, asadar ii vin.
Mie mi se pare ca i se potrivesc insa nu ma pricep foarte bine la ceea ce le plac fetelor. Este o femeie foarte finuta, si mi se pare ca se regaseste in acest model. Totusi, doresc parerea unor femei, mai exact a unor doamne cu gusturi mature (are 30 de ani). Ce parere aveti? Multumesc mult in avans pentru raspunsuri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa mergi cu ea sa-si aleaga pantofii. Femeile sunt dificile in privinta asta. Ti-o spun din proprie experienta.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se poate deschide linkuul pe care l ai pus, scrie pagina inexistentă deci nu merge.

| Mariancosminbordea explică (pentru CristiDinBucuresti):

Asa este, scuze. ...su-120377/ incearca acum. :) Si vreau o parere, te rog!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mariancosminbordea):

Sunt superbi, o sa i placă cumpăra i fa i o surpriză, ea poartă tocuri?

| alina2k18 a răspuns:

Sunt draguti, dar stii sigur ca poarta genul asta si mai ales pe culoarea asta?
Ca daca e clasica si merge pe pantofi de culoare neagra sau nuante nude nu prea o s-o nimeresti cu pantofi rosii.

| GargaritzaB a răspuns:

Iti pot recomanda eu un magazin bun de incaltaminte de unde iti poti cumpara tot ce ai nevoie si in plus de asta primesti un cod reducere reverse. Magazinul se numeste https://kupoane.ro/store/reverse/ si sunt foarte multumita de produsele lor.