| AnOnImUl321123 a întrebat:

Luni m-am tuns dar m-am tuns foarte naspa si as vrea sa fac tot posibilul sa imi creasca parul cat mai repede posibil!
Port tot timpus sapca..chiar si prin casa pentru ca e groaznic laughing pana si la scoala merg si stau si in ore cu sapca.ce sa fac sa imi creasca mai repede parul?
Am ulei de richin dar nu stiu cum sa ma dau.m-am dat inainte si am masat parul vreo 3-4 minute apoi l-am clatit si l-am spalat cu sampon. (asta am facut-o inainte)..alte tratamente pentru cresterea parului mai sunt? Voi ce stitI?
Am auzit ca daca iti speli mai des capul, parul iti va creste mai des iar daca il piepteni 5 min dimineata si 5 seara tot asa iti va mai creste putin mai repede (nu sunt sigur ce sa cred dar na)
Ma bazez pe voi!
Va rog help me big grin
FUNDA

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa stai si in cap, tot in ritmul lui creste

| Daniellllll1 a răspuns:

Se mai intampla, ramai cu sapca in ore, iti creste in 1-2 saptamani.