| NeymarJR6725678 a întrebat:

M-am decolorat a doua oara in cap pentru a fi un blond mai deschis sa pot sa folosesc samponul Kallos Silver Reflex, intrebarea mea estebig grine ce am mov/roz pe par in loc sa iasa silver?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu cand il lasam sa actioneze mai mult, redu timpul de actiune si vezi ce timp te multumeste.

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Daca il lasi in par mai mult decat trebuie, iti face parul mov laughing Lasa-l mai putin

| NAT0 a răspuns:

Sigur nu e șamponul respectiv pe care crezi că l-ai cumpărat. Sau nu te-ai interesat.
http://www.iguanitza.com/2015/10/review-kallos-silver-reflex.html
„După cum vedeți, părul meu este gri și mai sunt câteva șuvițe mov, obținute din șamponul Silver Reflex."
Csf, dacă ne luăm din auzite.