| HeroFlavor a întrebat:

ma uit in continuu la Bravo, ai stil! Cum sa scap?

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Dacă te uiți pe TV, intri la meniu, la editare canale și scoți Kanal D din grila de programe. Dacă nu, găsește și tu alt program care să-ți producă dependență.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă iti place moda, de ce ai vrea să scapi de aceasta plăcere? Eu nu o consider dependenta, ci pasiunea de a te informa in privinta stilurilor vestimentare. Când consideri că ai invățat destule, vei renunța singură și vei căuta alte surse de informare.

| Ineys a răspuns:

Spargi televizoru'.
Cap in gura direct.

Ia-ti o pisica, ar trebui sa ti-l rezolva in 2-3 zile daca e activa si televizorul e undeva relativ jos.

| brokxy a răspuns:

? Arunca televizorul pe geam

| ThyDoom a răspuns:

Trebuie să renunți la televizor. Vinde-l sau donează-l.