| DeiuAndrei a întrebat:

Mi-am decolorat parul iar apoi mi-am facut suvite cu un nuantator verde. Cam cat o sa imi tina?

Răspuns Câştigător
| kriss12345 a răspuns:

Buna, eu is in domeniu caci sunt coafeza si acum fac practica. Deci daca tiai decolorat parul va tine aia. Si si suvitele vor tine. Deci nu trebuie sa-ti faci griji.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Doamna coafeza, nu mai dati sfaturi ca nu stiti laughing
Suvitele nu vor fi mereu verzi, nuantatorul se duce dupa cateva spalari(depinde cat de puternic e) si va ramane blond pentru ca este decolorat, blondul nu se duce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de calitatea nuantatorului, frecventa spalatului si tipului de sampon. Sampoanele pentru scalp cu matreata sau gras elimina mult mai rapid vopseaua.