| anonimul0724 a întrebat:

Mi-am luat o pereche de blugi cam ficsi pe mine, materialul este de unul tip elastic, gen ei se întind foarte usor.
Intrebarea mea este se mai largesc acești blugi sau raman cum sunt acum?
Ce părere aveți de materialul asta elastic la jeansi?(sunt baiat)
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cornel1333 a răspuns:

Se vor mai largi un pic in timpul purtarii dar dupa spalare vor reveni la marimea initiala.
Nu imi place genul acesta de material elastic, nu ma simt liber cand port asa ceva dar important este daca tu te simti confortabil în ei.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

O să se mai lărgească cu trecerea timpului.

| Alloneforever a răspuns:

Daca bușesc pe tine, nu e ok.