| Erekest a întrebat:

Mi-am tuns si decolorat parul la vârfuri..de puțină vreme sta ca electrizat si nu are volum, nu ca as avea eu cine stie ce par.
Ce produse imi recomandati pentru volum, stralucire si creștere mai rapidă? Și pentru un aspect mai frumos.
Sampon, balsam, măști, orice accept doar să fie eficiente..accept și tratamente naturale.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mască de păr cu keratină de la kallos, e foarte bună pentru păr vopsit.

| andreivok a răspuns:

Eu recomand cam orice din produsele KayPro ( http://www.kaypro.ro ) Nu mi-au dat gres niciodata si sunt super multumita.