| skyrim2 a întrebat:

Salut TPU, o nelămurire cu parfumurile, as avea daca ma puteți face sa înțeleg, un parfum cu apa de toaleta zice ca tine 4 ore pe piele, dar dacă un parfum de la adidas de 20 de lei e apa de toaleta și unul de la Hugo boss e tot apa de toaleta doar ca 200 de lei, ele țin la fel? Asta chiar nu înțeleg, funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durabilitatea nu e aceași. Prețul face diferența, chiar dacă sunt amândouă parfumuri cu apă de toaletă. Evident că un parfum cu apă de toaletă la 20 de lei va persista mai puțin decât unul, tot cu apă de toaletă, la 200 de lei.