| anonim_4396 a întrebat:

recomandati-mi parfumuri foarte bune( recomandati-mi multe) pentru barbati, nu conteaza pret.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Danutsyk a răspuns:

Aqua di Gio Giorgio
Paco Rabanne
VERSACE EROS
Armani
Diesel
Carolina Herrera 212
Bvlgari Man Extreme

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Code - Armani
Serpentine - Roberto Cavalli.
Mademoiselle - Chanel
Ultraviolet - Paco Rabanne

| Blu3Li0n a răspuns:

Ai aici o serie de parfumuri https://www.google.ro/......ps?/search

| anca_5063 a răspuns:

De la avon true force, Blue...si daca vrei de calitate se gasesc parfumuri in moluri de la D & P in jur de 50 de lei isi mentin foate bine mirosul

| AngeliqueDP a răspuns:

Mie imi place foarte mult Pur Blanca. Este de mai multe feluri iar pretul este intre 20 - 25 lei!

| ddutza a răspuns:

City rush for him, avom instinct for him, perfect strenght, tru force, just play, just move, avon signature, black suede, black suede essential, percive for him, mesmerize for him, my vibe, individual blue, individual blue free, simply because, pro ice, elite gentleman, centre action, urban edige night, infinite moments, full speed, full speede adrenaline, avon quatium, 015 (asa de numeste ), 015 attract, pure O2