| anonim_4396 a întrebat:

Sala iti poate schimba si aspectul fetei? Am observat ca toti sportivii au un maxilar mai proeminent.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal fiindca slabesti si la fata si atunci devin mai proeminente oasele fetei, atat oasele de la nivelul obrazului cat si maxilarul/mandibula.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Pai eu sunt cam slab oricum. nu cred ca pot sa o slabesc mai mult de atat laughing

| Dedu_Calin_1970 a răspuns:

Da iti poate schimba aspectul fetei deoarece grasimea se transforma in musculatura si musculatura are alt aspect big grin