| DragosBosss97 a întrebat:

Stie careva de unde pot cumpara/comanda o bratara sau un lantisor gen sa fie cu o jumatate de inima o bratara si cealalta bratara cu cealalta jumatate de inima. Intelegeti voiwinking

As vrea sa-i fac cadou iubiteiwinking Puteti sa-mi lasati un link de unde as putea comanda sau daca stiti cam cat ar costa ar fi foarte frumos. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| AnonimaAntonia a răspuns:

La clarie's

| CosminCConstantin a răspuns:

Nu iti pot lasa link.Dar iti recomand sa te duci in magazinul Unirii.Eu de acolo mi-am luat lantisorul si bratara.