| Johnny97 a întrebat:

Stie cineva vreo cale sa fac sa imi creasca parul mai repede?

Răspuns Câştigător
| selysol a răspuns:

Salut aplica pe parul uscat( inainte sa te speli pe cap) pe buricul degetelor ulei de ricin si maseaza usor radacinile asteapta 1 ora sau si mai mult depine cat timp ai la dispozitie si clatesteti parul. Dupa ce l-ai clatit spala-l (samponeaza-l de 2-3 ori ca sa se duca uleiul de pe scalp) eu ulei de rin folosesc si da rezultate ajuta si impotriva caderii paruluiwinking

2 răspunsuri:
| AliceHamingway a răspuns:

Eu il prind in coada, cica creste mai repede si firele nu se despica. Merge intr-o luna mi-a crescut cu mult parul cred ca vreo 6-7 cm

| Nostress9602 a răspuns:

Adaugi in sampon VitE sau masti cu ulei de ricin... ajuta la cresterea parului