| anonim_4396 a întrebat:

Stiti magazine din Timisoara de unde pot cumpara haine vintage si palarii la preturi accesibile? tongue

4 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

SH-uri.
Sper că ştii că "vintage" e doar o denumire la modă pentru haine vechi, purtate, da?

| HolyPotato a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Ba da, am vrut sa spun boho dar le-am incurcat si am postat o noua intrebare pentru ca nu am putut-o edita pe aceasta. O s-o sterg curand happy

| Ioana19891989 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

De fapt hainele vintage sunt haine dinainte de anii 2000 iar second hand de după 2000

| Ioana19891989 a răspuns:

Găsești pe www.vintager.ro