| vasiliustefan98 a întrebat:

Salut TPU,sun t baiat si nu stiu cu ce sa ma imbrac, maine merg intr-o excursie la slanic moldova, salina...trg. ocna.....si parca sa-u anuntat si niste ploi,de la mine de acasa se vad nori inorati,eu m-am gandit sa imi iau Tenisi,o pereche de pantaloni raiati,asemanatori cu blugii,sunt grii se asorteaza cu tenisi, si maeu, tricou, o bluzaa si un hanorac, e bine? Dau funditaaa la cel mai bun raspuns promit

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O pereche de blugi mai grosuţi, o bluză mai grosuţă, poţi lua şi un maiou pe dedesubt să nu răceşti, aşa cum ai spus un hanorac, tenişi şi eşti numai bine.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Se anunta ploi. asa e!
Dar nu vei sta in ploaie.
Tinuta aleasa de tine e perfecta pentru o excursie si chiar draguta.
Un ghiozdan cu tot ce iti trebuie si distractie placuta
pa-pa