| alexmason a întrebat:

Sunt baiat si am 16 ani si m-am gandit la o noua frizura, si anume scurt in parti si parul mi-l dau pe spate, dar am un vartej in crestetul capului mai exact in stanga.
As putea sa ma tund asa, ma impiedica vartejul?

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Orice e posibil.
Incearca!

| Idkidk a răspuns:

Nu cred că te poate împiedica!

| alexmason explică (pentru Idkidk):

Ai cumva vartej si aceeasi tunsoare pe care vreau sa mi-o fac si eu?
Apropo sti cum pot pune un link pe TPU ca sa va arat exact cum...sti ca sa pun imaginea

| Idkidk a răspuns (pentru alexmason):

Păi pui linkul la răspuns, pur şi simplu.
Nu am aceaşi tunsoare, sunt fată, şi eu am 16 ani.winking

| NH4OH a răspuns:

"o nouă frizură" laughing
Nouă pentru tine, că pentru societate e deja plictisitor de învechită.
Fă-ți altceva care te prinde și e mai deosebit, toți băieții poartă frizura asta, chiar dacă le stă bine sau nu.

| HoziersHair a răspuns:

Incearca asta https://www.google.ro/......ps?/search

Cred ca ti-ar sta bine, mai ales ca si cel din imagini, Alex Turner are un vartej in crestet. (Sunt fana, deci stiu)