| Matrix123 a întrebat:

Salut TpU. Sunt baiat si am genele in jos... cum pot sa fac sa le am in sus? Exista vreo metoda? Efectiv le am lasate.

9 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poți să-ți iei ondulator de gene. E ușor de folosit, 20 de secunde la fiecare ochi.

| DarthNiger a răspuns:

Esti primul baiat pe care il aud ca are o problema cu genele.

| CassiusAlexander a răspuns:

Până acum în x ani de viață te-a deranjat chestia asta? Cred că ai dormit cu fața-n pernă.

| Ava1231 a răspuns:

Lasa le asa, n au nimic genele
Fiecare are o forma diferita a lor
Sunt frumoase asa

| gabriellaa23 a răspuns:

Daca este cu adevarat un complex care nu poti trece peste el poti face laminare la gene, tine undeva la 1 luna. Un sfat...fiecare om este frumos in felul lui, nu te lasa complexat de nimic. Nimeni nu este perfect!

| Bradeus48402 a răspuns:

Depinde, câți ani ai?