| ANONIMUs2321 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa-mi las parul lung dar am o problema, eu am bretonul intr-o parte si imi ajunge pana sub buze, aproape sub barbie, iar pe parti parul imi este scurt, unii au zis sa-l tund tot la un numar si apoi sa-mi creasca tot odata, voi ce parere aveti? S-ar putea sa-mi creasca mai mare bretonul iar pe parti sa imi fie mai scurt cu cativa cm? Ar arata ciudat, ar trebui sa ma tund peste tot la un numar si sa-l las sa creasca sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l asa mai bine. Il lasi sa creasca si atunci daca il consideri vizibil inegal(si urat) il tunzi, desi nu cred ca o sa fie cazul.

| ANONIMUs2321 explică (pentru anonim_4396):

Asa ma gandeam si eu, mersi, mai astept raspunsuri, daca nu mai primesc ai funda

5 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Hmm, parul nu creste in acelasi fel in toate partile dar poti incerca.

| daniel33441 a răspuns:

Parul nu creste in mod egal pe tot scalpul.de obicei la spate creste mai rapid.depinde de persoana..deci da ar fi mai ok sa il tunzi ca sa egalezi lungimea sa creasca cu un sens nu aiurea

| Ella21052003 a răspuns:

Mai bine lasa-l scurt. Un baiat arata mult mai bine cu parul tuns scurt, iar cand o sa inceapa sa se faca glume pe seama parului tau nu o sa iti placa.
Strict parerea mea

| ANONIMUs2321 explică (pentru Ella21052003):

De un rocker cu par lung pana acum doar manelisti idioti am vazut sa faca glume pe seama parului.