| xpbauuxx a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa-mi las parul sa creasca mediu. As vrea sa aud sfaturi cum ar trebui sa ma tund ca sa-mi stea fain cand creste asa mediu like jb sau zac efron. Cum ar trebui sa mi-l las sau cum ar trebui sa ma tund? Vreau sa aud lucruri exacte tinand cont ca am 2 vartejuri mici ( pe frunte unu stanga unu dreapta) Cum sta mai fain? pe dreapta saupe stanga? @@@dau FUNDA @@@@

1 răspuns:
| Skinnerela a răspuns:

HMMM cunosc multe persoane cu genul tau de look pe care vrei sa il ai si cei mai multi sunt in scari tunsi deoarece iti permite sa iti faci multe freze si iti sta cooll dar totusi lasate pe mana unu bun stylist pe care tu il consideri si o sa vezi ca nu ai nimic de pierdut succes!