| PerPum a întrebat:

Știți vreun magazin de pantofi unde găsesc și teniși și adidași și sandale, pantofi cu toc etc. Și să nu aibe preturi foarte mari?

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Depinde ce buget ai. Sau ce înțelegi tu prin ieftin. Pentru unii, ieftin poate fi 100-150 de lei iar pentru alții 50 de lei. (Vorbind de pantofi).
Poți încerca pe Otter, epantofi(acolo prețul e cam piperat )

3 răspunsuri:
| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Poti comanda online de pe site-uri romanesti, gen Kalapod, Super Pantofi.ro,sau Fashion Days (in perioada asta sunt rduceri destul de mari pe Fashion Days).

| EricaElena a răspuns:

Și site-ul Woomie te poate ajuta in această privință. Au marfa din U.K., iar comanda ajunge in 2-3 săptămâni. Merita așteptarea, au produse de calitate.

| Albu_Loredana_1994 a răspuns:

Aici sunt reduceri mari la adidasi
https://goo.gl/HDBjj1