| Hdyxfwfb a întrebat:

Trebuie urgent să slăbesc.Am 58 de kg şi trebuie să ajung la 43 de kg în maxim 25 de zile (cam 3 săptămani si jumatate). Exact până în data de 10 iulie 2019. Va rog ajutați- mă!? (mai mult)

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cateva detalii, inaltimea, varsta, stii tu, sexu? (nu de cate ori faci) ce fel de constructie corporala ai...

| Hdyxfwfb explică (pentru Liviu):

12 ani, masculin, 1 metru si jumatate

| Liviu a răspuns:

Cum a spus si ray, la varsta ta nu ai dc sa slabesti, vei creste in sus ca bradu, ori lat ca patu ...acu depinde de tine happy numai manca dupa ora 6 niciodata seara, si vei fi okwinking Mananca mai putine dulciuri, dar in rest, abtine-te sa mananci dupa ora 6, si vei face minuni, capu sus tongue si eu am fost dolofan cand eram mic.

| RAY a răspuns:

La varsta ta nu era sanatos sa slabesti, esti in crestere

| Catrice a răspuns:

Trebuia sa te apuci imediat după anul nou. Acum e târziu.

| Panamax a răspuns:

Trebuie sa te rogi in fiecare seara big grinoamne ia-mi cele 15 kg si da-le celor nevoiasi.

| MaRIAN9889 a răspuns:

Nu iti sugerez sa slabesti asa de mult deoarece vei avea probleme cu rinichii sau cu alte probleme. Ma refer sa slabesti asa de mult intr-un interval asa de scurt. Poti face sport, gimnastica, cardio.

| Hdyxfwfb explică:

înălțime: 150 cm
varsta :12 ani
sex: masculin