| Ionicaestecher123 a întrebat:

Salut TPU!
Un frizer bun sau chiar și începător știe ce freza mi se potrivește?
In funcție de fizionomia fetei : nas, frunte, pomeți, sprâncene ș.a.m.d.
Faux hawk cu mid fade prin părți se potrivește pentru : o fata ovală de băiat cu sprancene arched, frunte de aproximativ 7 cm, și un nas mare.
C-am cat durează sa se realizeze o astfel de freză?
C-am cat ar costa pentru băieți, zona Vâlcea.
Ce frizerii îmi recomandați in Vâlcea.
Aceasta freză poate fi realizată și de un frizer începător?
Care trebuie sa fie lungimea minimă a parului pentru aceste freză?
Între 4, 5-5 cm lungimea parului in fata este ok? Și în părți aproximativ 2
cm.
Cat timp durează sa îmi aranjez o astfel de freză și cum aș putea să o aranjez cu ce produse, geluri etc.
La cat timp ar trebui să mă tund iar daca am o astfel de freză.
Voi ce freza îmi mai recomandati pentru mine.
Fără hate și răspunsuri la mișto.
Și încă ceva care ar fi dezavantajele și avantajele unei frizuri de tip faux hawk pentru cine a avut.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te cu o poza in mana si arata frizerului ce anume doresti, ca nu sta nimeni sa-ti faca tunsori dupa explicatiile tale scrise mai sus.

Intai pune o poza a ta aici ca sa te vedem si apoi sa vii sa ne intrebi ce-ti recomandam!

| andra8888 a răspuns:

Eu m-am tuns la Barber Store in Bucuresti! Poti sa iti faci programare si online, in functie de preferintele tale https://bit.ly/3yu6grJ