| Alandalaofficial a întrebat:

Unde pot gasi balsam de buze eos in Galați?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu am nicio idee dupa denumire pare ceva trendy pentru femei.
Daca nu gasesti pe la magazinele din Mall gen sephora (si nu numai) ar mai fi o sansa pe la farmaciile sensiBlu, dar nu stiu cine este distribuitor al acestor produse EOS, probabil este un producator relativ recent aparut la noi pe piata poate are 2-3 ani de cand s-a lansat in RO...Douglas acestia nu stiu daca au magazine in Mall la patinoarwinking