| Hardy2000 a întrebat:

urmaresc de ceva timp un youtuber pe nume maxsialalte si imi place mult frizura lui si cred ca mi-ar sta bine si mie deoarece am aceeasi fizionomie a fetei ca acesta, doar nu prea stiu exact cum sa ii spun frizerului sa ma tunda, eu de obicei ma tund cu parul intr-o parte. Si la max am vazut ca are parca mai scurt in spate. Daca ma puteti ajuta va rog cum sa ii explic ca vreau sa fiu tuns. Multumesc, dau funda.

2 răspunsuri:
| IreneIan a răspuns:

Ii poti arata o poza. Si eu il urmaresc si este foarte popular. Gasesti multe poze pe net cu el. Salveaz-o in telefon si arat-o frizerului. Asa e cel mai bine

| VreauSaAjut2000 a răspuns (pentru IreneIan):

Exact, arata-i frizerului poze cu el din mai multe unghiuri si spune-i ca vrei sa te tunda cum e tuns el; )