| PsihoticKid a întrebat:

Vreau sa imi cumpar de undeva sau sa dau comanda de un costum cosplay din league of legends si nu stiu de unde sa imi iau costumul sau unde pot da comanda sa imi faca cum vreau eu. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| StilulMasculin a răspuns:

Incearca la un designer sau la cineva care face haine la comanda.

| Stoica_Constantin_1990 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!