| PlayerE7 a întrebat:

Vreau sa îmi iau o pereche de papuci complet albi pe care sa ii desenez. Ce carioci sau markere imi recomandați, a caror culoare sa reziste pe încălțăminte?

Răspuns Câştigător
| Justmeale2345 a răspuns:

Daca iti iei ceva Air force sau Vansi sau modelele astea pe care am vazut ca lumea le personalizeaza in ultimul timp incearca sa iei sau sa comanzi un set de markere sharpie. Sunt rezistente si au si culori frumoase.

1 răspuns:
| Nonolita a răspuns:

Din ce material vor fi papucii? Una e panza, alta e pielea naturala si cu totul altceva pielea-musama de care nu se prinde nimic.