| eugenmm a întrebat:

Vreau sa imi las parul lung,acum bretonul imi ajunge undeva pana pe la gura,dar problema este ca creste destul de încurcat si se ard vârfurile,mi s-a zis ca ar trebui sa tai putin din varfuri din cand in cand pentru a creste drept, dar creste la fel si imi sta ciufulit, as dori vreun sfat cum sa fac ca sa creasca drept.Multumesc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il tai tot sa nu se vada urat

| Anca32 a răspuns (pentru mgtow):

Nu e nevoie sa îl taie sunt destule lucruri pe care le poți face în afara tunsului

| Anca32 a răspuns:

Nu trebuie sa te tunzi asta e irelevant. Încearcă sa folosești un tratament cu keratina acesta își va reveni și va creste drept. Testat pe mine