| baiatulxboyx a întrebat:

vreau sa ma tund, dar nu stiu cum, vreau o tunsura cu parul mare sau scurt si sa fie in sus (eu am vartej pe frunte si parul nu imi atinge fruntea). As prefera cu parul mare pentru ca deja il am asa numai ca nu i-am dat o forma, e doar asa mare si arata urat ca e maare si nu e lung, deci cum sa ma tund? Ce sa ii spun frizerului cand ma duc la el?

1 răspuns:
| AaaMoods a răspuns:

Daca ai vartej >>... tunde-te scurt ca e urat parul mare si fara breton!