| MotoKatâr a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr un ceas dar nu stiu ce sa aleg. Vreau unul care sa fie mai elegant aşa. Sa fie până in 600 lei. Să fie de preferat de la Fossil sau Guess. Lăsati-mi link-ul produsului aici. Mersi!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mofturi prostii, asta cauti, habar nu ai ce vrei dar arunci 6 milioane aiurea pe un ceas, da l in colo de ceas ca nu merită.

| CuriousStuff a răspuns:

Si de unde sa stim noi ce iti place tie? Sunt milioane de tipuri si modele si alegerea ceasului tine de fiecare persoana in place, de ce ii place si ce crede ca il reprezinta. Mie imi plac cele simple, poate tie iti plac de tip skeletal... Poate vrei sa fie quartz, mie imi plac automate/mecanice...