| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, vreau sa va intreb cei care ati facut sedinta laser pentru cicatrici, in cat timp v-a trecut roseata sau culoarea maronie? Multumesc dau funda

1 răspuns:
| AlinSamson a răspuns:

Hei. Da, ședința laser poate fi un tratament eficient pentru eliminarea cicatricilor. Acesta poate ajuta la reducerea dimensiunii cicatricilor, la îmbunătățirea texturii și la reducerea inflamării. Cu toate acestea, rezultatele pot varia în funcție de tipul de cicatrice și de severitatea acesteia. Este important să vorbiți cu un medic înainte de a începe un tratament cu laser pentru a vă asigura că acesta este cel mai potrivit pentru cicatricile tale.
La mine roșeață a trecut in 2 zile. happy