| RoBeRTin321 a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac o frizura noua si la moda. Pana acum o purtam intr-o parte dar nu mai imi place asa. Am parul moale si nu vreau sa folosesc placa, deoarece stiu ca mi-l voi arde 100%. Parul l-am tuns acum o luna si mi-a placut,dar ceea ce nu imi place la noua mea freza este ca daca o dau in stanga sus intr-o parte cealalta parte ramane asa goala, si cand cineva se uita la mine arat foarte urat, mai ales in poze. Are cineva vreo sugestie? Eu nu sunt tuns gen, foarte scurt in parti si pe mijloc lasat asa lung. Eu il am in parti normal si sus de vreo 4 cm. Daca ma tund in parti scurt si las pe mijloc mai lung, credeti ca nu o sa mai arat urat?

Răspuns Câştigător
| MaybeJustMe a răspuns:

Totul depinde de ochii privitorului, dar ai putea pur si simplu sa ti-l ridici in sus, sau sa il dai pe spate.

| RoBeRTin321 explică (pentru MaybeJustMe):

Am rezolvat problema, oricum mersi ca ai raspuns.M-am tuns 3 in parti si la spate, si in sus il fac cu gel.

1 răspuns: