| AvramescuMarius1994 a întrebat:

Salut tuturor, am o intrebare vreau sa imi fac o freza ( sa incerc ceva nou), problema este ca nu sunt fan al noilor frizuri pentru baieti cu 1 in lateral si creasta in varful capului, exagerez putin... Oricum nu vreau nimic riscant, dar m-am gandit sa imi las bretonul si sa-l dau pe spate cu gel sau orice e nevoie.Astept recomandarile voastre. happy

3 răspunsuri:
| Turdeanul a răspuns:

Merge si creasta daca iti sta bine eu spun sa incerci si sa imi trimiti o poza Pa tongue

| donnie112 a răspuns:

Nici mie nu imi place frizurile astea noi, pana acum m-am tuns bros fara breton cam 3 ani si la fel ca tine m-am gandit sa imi schimb frizura si m-am tuns tot bros dar cu breton si il dau pur si simplu intr-o parte, nu e nici prea demodat, nu iti ia nici timp sa te aranjezi putinwinking

| AvramescuMarius1994 explică (pentru donnie112):

Hehe inteleg ce vrei sa spui, oricum eu vreau,, un fel de creasta'' dar nici mohawk cum se poarta acum big grin, doar bretonul sa stea ridicat si nu sunt sigur ca mi-ar sta bine cu bretonul intro parte...