| Adnonim a întrebat:

Salut tuturor! De unde va luati haine? Eu mereu am luat de la h&m. Gasesc mereu ce caut, dar as vrea sa fac o schimbare pentru ca am aflat ca majoritatea brandurilor de haine nu recicleaza hainele sau asa ceva, nu m-am informat bine, dar daca polueaza, pentru mine este suficient. Stiti magazine cu haine misto dar sa fie si la pret apropiat cu ce gasesc la h&m, zara etc?

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

De la Sinsay, Reserved, House, Cropp, Mohito, Mango, Gate, Glami, poti gasi diverse piese care sa se completeze. La reduceri mai ales iti e si mai drag sa le porti.

| Adnonim explică (pentru Sunshine123):

Multumesc mult! O sa arunc o privire.

1 răspuns: