| insane22 a întrebat:

Voi in ce ureche ziceti sa-mi fac cea de-a doua gaura, stanga sau dreapta? happy

8 răspunsuri:
| AngellSthefan a răspuns:

Orieteaza-te dupa. Daca iti tii parul pe partea dreapta fa-ti-o acolo. Dar daca ai breton nu conteaza happy

| OnuOnulică a răspuns:

Stanga.

| Musique a răspuns:

Dreapta,clar.

| MaliciousDeath a răspuns:

Pai daca ai carare pe partea stanga, fa-ti-o in stanga.Ai mai putin par si se observa mai usor.

| Athée a răspuns:

Stanga.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Daca esti dreptace, in partea stanga si daca esti stangace in partea dreapta.
Dar te poti orienta si dupa partea in care iti tii parul: daca iti tii parul in partea dreapta, fa-ti in partea stanga, iar daca ti-l tii in partea stanga, fa-ti in partea dreapta, si daca ai breton, la fel, alegi partea opusa.

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

In c... dreapta.

| Anduttziik a răspuns:

În dreapta.