| Revenge69420 a întrebat:

Salut! Voiam să întreb dacă toate produsele comercializate de "Ankl!" (www.ankl.ro) sunt 100% originale. Am comandat un rucsac Sprayground,care pe site ul oficial era Sold Out, dar aici era în stoc, de aceea mi se pare puțin suspect. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originale, site-ul este legit. Nu este nimic suspect acolo avand in vedere ca stocurile a 2 magazine diferite nu au legatura intre ele, cu atat mai mult cu cat Sprayground nici macar nu au depozite in Romania. Daca un produs este in stoc la Altex iar la Flanco este Sold Out ti se pare ceva suspect? Fiecare magazin a comandat un numar de produse si isi creaza un stoc.

| Revenge69420 explică (pentru anonim_4396):

Am menționat stock ul deoarece pe lista de "carriers" a produselor Sprayground nu apare "Ankl.ro" - de aceea

1 răspuns: